MultiSecure EI30 – multiochrona każdej inwestycji

Wiśniowski, drzwi MultiSecure © Wiśniowski

Udostępnij:

MultiSecure to pierwsze stalowe drzwi płaszczowe marki Wiśniowski, które łączą ze sobą trzy najważniejsze aspekty bezpieczeństwa: przeciwpożarowość, antywłamaniowość oraz dymoszczelność.

Dzięki temu mogą one znaleźc szerokie zastosowanie nie tylko w prywatnych domach i mieszkaniach, lecz także w budynkach użyteczności publicznej, jak również w hotelach i blokach mieszkalnych. Solidna, odporna na uszkodzenia konstrukcja gwarantuje ich sprawność przez długi czas użytkowania, a niezawodne właściwości techniczne zapewniają maksimum bezpieczeństwa. W wersji standardowej drzwi MultiSecure posiadają ognioodporność w klasie EI30 i antywłamaniowość w klasie RC2 lub RC3. Można wzbogacić je także o dodatkowe funkcje, z doskonałą dymoszczelnością na czele.Źródło: Wiśniowski

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również