Na wysokości zadania - TRILUX Mirona QL LED

Firma TRILUX wprowadza na rynek oprawę Mirona QL LED, pozwalającą na efektywne oświetlenie obiektów o wysokości przekraczającej 13 metrów.

Mirona QL LED charakteryzuje się trwałością i wysoką wydajnością energetyczną. Jej żywotność szacuje się na 75 000 godzin użytkowania. Dzięki unikalnej konstrukcji oprawy, zapewniającej ochronę rzędu IP66, diody funkcjonują prawidłowo nawet w ekstremalnych warunkach. Mirona QL LED będzie działać przez długie lata nawet w środowisku, gdzie temperatury wahają się od -30 do +45°C.

Mirona QL LED składa się z 9 segmentów diod. Każdy z nich jest złożony – w zależności od wariantu – z 33 lub 66 LED-ów i generuje strumień zdolny oświetlić obiekty o wysokości przekraczającej 13 metrów przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji. Oprawa daje światło o natężeniu 12 000 albo 24 000 lm, osiągając wydajność świetlną na poziomie 110 lm/W.

TRILUX oferuje 6 wariantów Mirona QL LED różniących się szerokością rozsyłu światła oraz jego natężeniem.

www.trilux.com/pl/


MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.