Nagroda Motoroli dla BCS Polska

© BCS POLSKA

Udostępnij:

Firma BCS Polska, wieloletni i doświadczony partner Motorola Solution Polska, otrzymała nagrodę "Great Contribution to Motorola Revenue and Development" w uznaniu za osiągnięcie największej sprzedaży produktów i rozwiązań firmy Motorola Solution w Polsce w 2012 r.

W dniach 7-8 maja 2013 r. w hotelu Narvil w Serocku firma Motorola Solutions Polska, producent czytników kodów kreskowych, terminali do zbierania danych oraz bezprzewodowych sieci komputerowych, zorganizowała coroczną konferencję partnerską Partner Conference 2013. Spotkanie było poświęcone podsumowaniu współpracy w poprzednim roku, omówieniu strategii na rok 2013, a także zaprezentowaniu nowości produktowych. Impreza ta stanowi doskonałe forum wymiany doświadczeń z zespołem firmy, innymi uczestnikami konferencji, w tym z partnerami tworzącymi specjalistyczne aplikacje. Na zakończenie konferencji firma Motorola Solutions wyróżniła część swoich partnerów za osiągnięcia i przyznała nagrody.Firma BCS Polska, wieloletni i doświadczony partner Motorola Solution Polska, otrzymała nagrodę "Great Contribution to Motorola Revenue and Development" w uznaniu za osiągnięcie największej sprzedaży produktów i rozwiązań firmy Motorola Solution w Polsce w 2012 r.

BCS Polska ma najwyższy status wśród partnerów biznesowych firmy Motorola Solutions - tytuł "Elite Specialist Partner". Posiadanie tego tytułu jest gwarancją zarówno profesjonalnej obsługi handlowej klientów, jak i najwyższych kompetencji technicznych w obszarze wdrażania i serwisu rozwiązań oferowanych przez firmę Motorola Solutions.

www.bcspolska.pl

Udostępnij:

Drukuj
MM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również