Nagrody na targach EUROTOOL

targi Eurotool 2017 © MM

Udostępnij:

Tradycją wszystkich liczących się targów branżowych są nagrody przyznawane najlepszym w różnych kategoriach firmom. Nie inaczej jest i podczas odbywających się właśnie targów EUROTOOL.

Podczas uroczystej gali, która miała miejsce po drugim dniu targów, poznaliśmy rozstrzygnięcia konkursu Złote Smoki, a także konkursu na najciekawiej zaaranżowane stoisko. Nagrody wręczała Grażyna Grabowska, prezes zarządu Targów w Krakowie.

Główną nagrodę w konkursie Złote Smoki w kategorii Narzędzia otrzymała firma Seco Tools za wiertło płytkowe Perfomax. Z kolei w kategorii Obrabiarki zwycięzcą została firma Omni 3D za Drukarkę 3D FACTORY 2.0. Production System, nagroda w tej kategorii trafiła również w ręce firmy Andrychowska Fabryka Maszyn DEFUM za centrum obróbkowe pionowe R1000.Za najciekawszą aranżację stoiska na targach EUROTOOL nagrodę otrzymała firma Bernd Siegmund, a na targach FASTENER POLAND – firma Spax Polska.Źródło: Targi w Krakowie

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również