Nagrzewnice powietrza Leister LHS

Preview
Reklama
Reklama

Heisslufttechnik Flocke oferuje nagrzewnice powietrza do zastosowań na liniach produkcyjnych jako samodzielne jednostki lub do zabudowy w zespołach maszyn i urządzeń. W zależności od wersji nagrzewnice dysponują mocą od 0,4 do 32 kW i generują temperaturę do 900oC . Urządzenia są produkowane w 3 liniach: CLASSIC, PREMIUM i SYSTEM.

Linia Classic: temperatura sterowana przepływem powietrza, zintegrowany czujnik przegrzania urządzenia i grzałki z wyjściem alarmowym.

Linia Premium: temperatura sterowana wbudowanym potencjometrem, zintegrowany czujnik przegrzania urządzenia i grzałki z wyjściem alarmowym i automatycznym wyłącznikiem

Linia SYSTEM: temperatura regulowana wbudowanym potencjometrem z wyświetlaczem wartości bieżących i zadanych, możliwość zdalnej regulacji, zintegrowany czujnik przegrzania urządzenia i grzałki z wyjściem alarmowym i automatycznym wyłącznikiem.
W ofercie firmy znajdują się również nagrzewnice flanszowe do recyclingu podgrzanego powietrza.

Leister to niezawodne źródło powietrza w procesach produkcyjnych zarówno jako samodzielne jednostki, jak i w zabudowie w zespołach maszyn i urządzeń praktycznie w każdej gałęzi przemysłu np:
- metalurgicznym, odlewniczym i galwanizacyjnym
- medycznym i chemicznym
- spożywczym
- kosmetycznym
- meblarskim
- motoryzacyjnym i lotnicznym
- elektronicznym i elektrotechnicznym
- przetwórstwa tworzyw sztucznych
- produkcji materiałów budowlanych etc.

Urządzenia te można stosować w następujących procesach:
- sterylizacji i pasteryzacji
- znakowania
- termoformowania
- podgrzewania, suszenia i osuszania wstępnego
- wypalania i rozpalania
- pakowania i etykietowania
- uszlachetniania powierzchni w tym nabłyszczania i wygładzania
- gratowania krawędzi
- łączenia, nitowania, zgrzewania i spawania gorącym powietrzem materiałów termoplastycznych
- obkurczania
- aktywowania klejów
- laminowania
- budowy tuneli grzewczych i komór do podgrzewania
- przyspieszania procesów chemicznych
- testowania etc.

Dmuchawy gorącego powietrza Leister
Dmuchawy gorącego powietrza Leister MISTRAL, ELECTRON, HOTWIND i VULCAN to samodzielne jednostki o mocy od 2,3 do 11kW, przeznaczone do integracji na liniach produkcyjnych.  Urządzenia przystosowane do pracy pod dużym obciążeniem w trybie ciągłym, generują powietrze o temperaturze do 700oC. Wersje SYSTEM są wyposażone dodatkowo w przyłącze zdalnego sterowania wyjściem alarmowym.

Ręczne narzędzia Leister
Heisslufttechnik Flocke  oferuje także pełną gamę pistoletów, zgrzewarek i spawarek do manualnej obróbki gorącym powietrzem. W zależności od przeznaczenia użytkownik ma do dyspozycji proste modele z mocą do 5,5 kW jak i ultralekkie pistolety do prac precyzyjnych np. do lutowania czy obkurczania otulin.

Reklama

Powiązane firmy

Reklama

 

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama