Najważniejsze targi górnicze w Rosji

©

Udostępnij:

W dniach 9-11 kwietnia 2014 r. w moskiewskim centrum targowym Crocus Expo odbędzie się 18. Międzynarodowa Wystawa i Konferencja MiningWorld Russia. Górnictwo i Obróbka Metali i Minerałów, podczas której zostaną zaprezentowane technologie wydobycia i przetwórstwa, budownictwa podziemnego oraz zaawansowane metody ochrony i zabezpieczeń.

Targi MiningWorld Russia są jednym z najważniejszych wydarzeń targowych w branży przemysłu wydobywczego. Odbywają się rokrocznie przy wsparciu wielu organów państwowych i stowarzyszeń przemysłowych, m.in.:
- Ministerstwa Zasobów Naturalnych Federacji Rosyjskiej,
- Departamentu Przemysłu Węglowego i Torfowego Ministerstwa Energetyki Federacji Rosyjskiej,
- Komisja Polityki Gospodarczej Rady Federacji,
- Rosyjskiego Towarzystwa Geologicznego,
- Naczelnej Rady Górniczej Rosji,
- Niekomercyjne partnerstwo “Wydobywcy Rosji”,
- Związku Wydobywców Złota Rosji,
- Moskiewskiego Państwowego Uniwersytetu Górniczego,
- Instytutu Kompleksowego Pozyskiwania Zasobów Naturalnych,
- Krajowego Centrum Naukowego Górnictwa – Instytut im. A. A. Skoczyńskiego.

Organizatorem targów MiningWorld Russia są Primexpo i ITE Group.  

W ubiegłym roku w targach MiningWorld Russia wzięło udział ponad 430 firm z 32 krajów. Zaprezentowały one najnowsze kruszarki i przesiewacze, wiertnice i koparki, rozwiązania dla transportu i magazynowania materiałów sypkich, ładowarki górnicze, części i akcesoria do maszyn górniczych, sprzęt i dodatki do obróbki minerałów, maszyny do budowy tuneli i wszystko, co niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa prac górniczych. Obszerna ekspozycja na zewnątrz pozwoliła wystawcom zaprezentować dużą liczbę maszyn i urządzeń górniczych.

MiningWorld Rosja 2014 zapowiada się na równie dużą imprezę branżową. Rosyjscy i międzynarodowi producenci przedstawią swoje najnowsze urządzenia i rozwiązania na ponad 10 tys. m2 powierzchni wystawienniczej.

Targom towarzyszyć będą liczne konferencje i seminaria. Najważniejsze z nich to: konferencja “Maszyny i urządzenia w górnictwie odkrywkowym” i konferencja “Złoto i technologie – 2014”. Co roku w trakcie MiningWorld Russia organizowane są także górnicze targi pracy, w trakcie których można uzyskać rady pomagające rozwinąć karierę w branży wydobywczej oraz zapoznać się z ofertami pracy wiodących firm wydobywczych w Rosji i WNP.

www.miningworld-russia.primexpo.ruUdostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również