Napędy Unidrive M z morskim atestem

© mepax

Udostępnij:

Napędy Unidrive M już uzyskały wiele atestów, a wachlarz ten ostatnio rozszerzono o certyfikację typu firmy DNV dla napędów Unidrive M firmy Emerson Industrial Automation.

Rob de Ruiter z firmy DNV-GL w Barendrecht z Holandii przekazał certyfikat Teunowi van der Heidenowi z firmy Emerson Industrial Automation w Sliedrecht z Holandii. Firma DNV-GL jest znana w branży morskiej jako towarzystwo klasyfikacyjne, które definiuje standardy dla produktów w zastosowaniach morskich. Ocena nie ograniczała się wyłącznie do właściwości produktów Unidrive M, lecz objęła także jakość procesu produkcyjnego.W obszernym audycie zakładu produkcyjnego Control Techniques Drives Ltd. w Newtown w Wielkiej Brytanii potwierdzono, że proces produkcji Unidrive M spełnił wymagania DNV-GL dotyczące kontroli na poziomie podzespołów, procesu montażu, testów pośrednich i końcowych oraz utrzymywania światowych standardów produkcyjnych oraz możliwości śledzenia historii produktów w obiektach produkcyjnych Emerson Industrial Automation na całym świecie.

Napędy Unidrive M już wcześniej miały przyznanych wiele atestów i były badane przez niezależne jednostki, a to oznaczało możliwość szybszego przyznania atestu. Jednak ze względu na szczególne wymagania DNV-GL przeprowadzono różne dodatkowe badania, aby zapewnić wydajne działanie w warunkach morskich.

Wydanie atestu morskiego przez DNV-GL oznacza wielki krok naprzód w zakresie możliwości stosowania gamy napędów Unidrive M firmy Emerson Industrial Automation w branży morskiej i budownictwa morskiego na całym świecie.Źródło: Mepax

Udostępnij:

DrukujMM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również