Narzędzia do toczenia WIDIA Victory

Preview
WIDIA
Reklama
Reklama

WIDIA Victory to nowe wysokowydajne gatunki narzędzi przeznaczone do operacji toczenia. Zapewniają one zwiększoną produktywność, co wpływa na poprawione wykończenie powierzchni oraz większą żywotność narzędzi w procesach obróbki stali, stali nierdzewnej, żeliwa i stopów specjalnych.

Producent narzędzi WIDIA oferuje wśród nowych produktów serii Victory 10 różnych gatunków i 14 geometrii - w tym m.in. 5 nowych wzorów łamaczy wiórów. Na płytki tej serii aplikuje się specjalne powłoki w celu poprawy odporności na zużycie i zwiększenia prędkości pracy oraz posuwu. Dodatkowa powłoka zapewnia większą wytrzymałość krawędzi skrawającej, co pozwala zredukować głębokość karbu i zwiększa żywotność narzędzia. Płytki WIDIA Victory po aplikacji powłoki zabezpieczającej są szlifowane w celu uzyskania bezpiecznej powierzchni osadzenia.

Reklama

Producent zapewnia, że wykorzystanie tych narzędzi daje wyższą wydajność operacji toczenia oraz niższe koszty obróbki szerokiego zakresu materiałów.

Reklama

Więcej informacji: www.widia.com

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama