NEOGAGE - nowoczesna aplikacja do zarządzania wyposażeniem pomiarowym

miernik © Neogage

Udostępnij:

NEOGAGE to nowoczesna aplikacja wspomagająca zarządzanie wyposażeniem pomiarowym. Dzięki niej w prosty sposób zapewni się zgodność z wymaganiami normy ISO 9001 i innymi popularnymi standardami. NEOGAGE oferuje natychmiastowy dostęp do danych związanych z nadzorowaniem narzędzi z każdego miejsca na świecie. Jedyne, czego użytkownik potrzebuje, to dowolne urządzenie z przeglądarką stron www. Dzięki unikatowemu interfejsowi praca z NEOGAGE to czysta przyjemność. Ultrapłynne działanie i natychmiastowy dostęp do danych zapewniają ogromny wzrost efektywności pracy i oszczędność czasu.

Aplikacja NEOGAGE została zaprojektowana przez specjalistów metrologów zajmujących się tematyką zarządzania wyposażeniem pomiarowym. Dzięki temu program stanowi kompletne rozwiązanie zapewniające skuteczną realizację tego procesu. Aplikacja wyposażona jest we wszystkie niezbędne funkcjonalności, m.in.: pełną ewidencję wyposażenia pomiarowego oraz użytkowników i miejsc użytkowania, nadzorowanie harmonogramu wzorcowania i wszelkich działań związanych z narzędziami (wraz z automatycznymi przypomnieniami w formie wiadomości e-mail), gromadzenie i przeglądanie dokumentów (np. świadectw wzorcowania) czy wypożyczalnię narzędzi. Praca z NEOGAGE pozwala na wyeliminowanie papierowych wersji dokumentów. Zapisy ze sprawdzeń wewnętrznych generowane są na podstawie własnych instrukcji wzorcowania i przechowywane jako formularze, natomiast dokumenty otrzymywane z zewnątrz przechowywane są w postaci skanów jako pliki PDF.

Unikalny system trwałych etykiet z kodami dwuwymiarowymi QR w połączeniu z wygodnym widokiem mobilnym pozwala na wyświetlanie świadectw nawet w hali produkcyjnej – wystarczy zeskanować kod smartfonem. Poza pełną kontrolą nad stanem technicznym czy aktualnym użytkownikiem, aplikacja ta znakomicie ułatwia wyszukiwanie danych niezbędnych choćby podczas audytu. Karty przyrządów, podobnie jak cały interfejs aplikacji, charakteryzują się wysoką przejrzystością mimo nagromadzenia potężnej ilości danych.

W trakcie pracy z narzędziami generowana jest pełna historia działań – od wprowadzenia, poprzez kolejne wzorcowania i przeglądy, aż po wycofanie narzędzia. Na podstawie wyników sporządzane są czytelne wykresy pozwalające na monitorowanie zmian właściwości przyrządów w czasie. Moduł statystyk i raportów umożliwia zaawansowaną analizę danych dotyczących narzędzi i użytkowników czy monitorowanie i planowanie kosztów.

Do dyspozycji klientów oddano także zaawansowany moduł zarządzania uprawnieniami użytkowników aplikacji, dzięki czemu ograniczone zostaje ryzyko wprowadzenia niepożądanych zmian w przypadku umożliwienia jednoczesnego korzystania z aplikacji przez wiele osób z różnych działów firmy. Wyszukanie pożądanych informacji nawet spośród wielu tysięcy rekordów zajmuje ułamki sekund.

Istotnym elementem wyróżniającym aplikację NEOGAGE jest również możliwość personalizacji interfejsu przez użytkowników, dzięki czemu każdy z nich ma możliwość dopasowania układu do własnych potrzeb. Wygodna praca na tabelach i filtrach umożliwia bardzo szybkie wyszukiwanie i eksport lub wydruk interesujących danych. Dodatkowo jako opcjonalny w aplikacji oferowany jest moduł RFID dający użytkownikowi możliwość przypisania tagu/karty RFID do przyrządu lub pracownika znajdującego się w aplikacji. Podnosi to sprawność wyszukiwania poszczególnych rekordów i powoduje szybsze podjęcie akcji z nim związanych.

Aplikacja dostępna jest w kilku dopasowanych do potrzeb klienta pakietach o zróżnicowanych funkcjonalnościach. Istnieje możliwość zakupu zarówno licencji stałej, jak i korzystania z aplikacji w formie rocznych opłat abonamentowych. NEOGAGE może być zainstalowana na prywatnych serwerach klientów (instalacja „on-premise”) oraz w modelu hostingowym (na serwerach dostawcy).

Aplikacja NEOGAGE została nagrodzona Złotym Laurem Eksperta.* * *

Zapraszamy do kontaktu oraz darmowego przetestowania aplikacji. Podczas całego procesu służymy fachowym wsparciem, dzięki czemu przejście na nowy system jest maksymalnie uproszczone. 

Szczegółowe informację znajdują się na stronie internetowej: www.neogage.com

Źródło: NEOGAGE

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również