NKE Austria i Fersa Bearings zawiązują partnerstwo strategiczne

Preview
NKE
Reklama
Reklama

Obydwa przedsiębiorstwa jednoczą siły i kompetencje, aby w swoich segmentach rynkowych stać się jeszcze silniejszymi i skuteczniejszymi globalnymi dostawcami łożysk tocznych dla OEM i partnerów handlowych.

Fersa Bearings posiada 49 procent udziałów w austriackiej firmie produkującej łożyska toczne - NKE Austria GmbH. Obydwa przedsiębiorstwa uzupełniają się w wielu obszarach, łącząc wieloletnie doświadczenie i wiedzę w zakresie produkcji i sprzedaży łożysk tocznych.

Reklama

W wyniku tej kooperacji powstanie grupa przedsiębiorstw z trzema lokalizacjami produkcyjnymi, pięcioma centrami dystrybucji i trzema lokalizacjami badawczo-rozwojowymi.

Obydwie marki będą nadal istnieć niezależnie. Celem tego partnerstwa europejskiego jest zaoferowanie klientom większych możliwości i rozwiązań oraz globalny wzrost dzięki efektom synergii.

Reklama

Źródło: NKE

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama