Nowa dysza płaska Silvent

© Silvent

Udostępnij:

Silvent przedstawia nową energooszczędną dyszę płaską o dużej sile odmuchu i wyjątkowo niskim poziomie hałasu. Dysza została w całości wykonana z zytelu, wysoko wydajnego tworzywa umożliwiającego osiągnięcie optymalnego kształtu otworów Lavala.

SILVENT 9015W to energooszczędna dysza płaska o dużej sile i efektywności odmuchu oraz wyjątkowo niskim poziomie hałasu. Innowacyjna konstrukcja dyszy umożliwia optymalne wykorzystanie sprężonego powietrza. Dzięki aerodynamicznemu kształtowi i specjalnemu uformowaniu otworów dysza może pobrać z otoczenia większe ilości powietrza.

Dyszę SILVENT 9002W wykonano w całości z wytrzymałego materiału Zytel umożliwiającego osiągnięcie optymalnego kształtu otworów Lavala. To właśnie im i aerodynamicznym szczelinom dysza zawdzięcza wyjątkową efektywność odmuchu. Tworzywo i kompaktowa konstrukcja dyszy sprawiają, że nadaje się ona do zastosowań w bardziej wymagających gałęziach przemysłu, takich jak branża spożywcza czy motoryzacyjna.

Produkt spełnia wymogi dotyczące poziomu hałasu określone w Dyrektywie Maszynowej UE. Jest również zgodny z wymogami przepisów bezpieczeństwa OSHA. Chroniony patentem. www.silvent.pl

Udostępnij:

Drukuj
Aneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również