Nowa generacja falowników MOVIDRIVE B

Nowa generacja falowników MOVIDRIVE B © SEW-EURODRIVE

Udostępnij:

MOVIDRIVE® MDX60/61B to nowa generacja falowników firmy SEW-EURODRIVE. Charakteryzują się szerokim wachlarzem elementów funkcjonalnych, rozszerzeniem w dolnym zakresie mocy, większym stopniem przeciążalności oraz modułową konstrukcją. W zakresie mocy od 0,55 do 315 kW dają się dzięki temu stosować w sposób nieograniczony.

Dzięki MOVIDRIVE® także w przypadku asynchronicznych silników indukcyjnych trójfazowych w odniesieniu do dynamiki i regulacji uzyskiwane są właściwości, jakie do tej pory możliwe były tylko z silnikami prądu stałego. Dzięki zintegrowanemu sterownikowi i możliwości rozszerzania poprzez opcje technologiczne i komunikacyjne powstają systemy napędowe, które w odniesieniu do różnorodności zastosowań, projektowania, uruchamiania i pracy charakteryzują się wyjątkową ekonomicznością.

MOVIDRIVE® MDX 60/61B

Wydajne falowniki dla dynamicznych napędów w zakresie mocy 0,55 - 160 kW. Duża różnorodność zastosowań dzięki obszernym możliwościom rozszerzania z opcjami technologicznymi i komunikacyjnymi. Trójfazowe przyłącze sieciowe prądu zmiennego o napięciu 230 V oraz prądu zmiennego w zakresie napięć 400 - 500 V.

Wersja standardowaUrządzenia wyposażone są seryjnie w zintegrowany sterownik pozycjonowania i przebiegu IPOSplus® i mogą być rozszerzane za pomocą oferowanych opcji. Wersje standardowe można rozpoznać po cyfrach „00" na końcu oznaczenia typu.

Wersja technologiczna

Dodatkowo do cech wersji standardowej urządzenia te posiadają funkcje technologiczne „elektryczna tarcza krzywkowa" i „wewnętrzny bieg synchroniczny". Poza tym z urządzeniami w wersji technologicznej można wykorzystać wszystkie dostępne w oprogramowaniu MOVITOOLS® moduły aplikacyjne. Wersje technologiczne można rozpoznać po cyfrach „0T" na końcu oznaczenia typu. 

Udostępnij:

DrukujAneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również