Nowa linia komputerów R Series™ Datalogic Mobile – wydajność i niezawodność w najtrudniejszych warunkach środowiskowych od -30º do +50º C

©

Udostępnij:

Datalogic Mobile wprowadza linię komputerów R SeriesTM przeznaczoną dla pojazdów magazynowych. Urządzenia charakteryzują się dużą wytrzymałością i wszechstronnością.

Nowa linia komputerów R SeriesTM dostosowana jest do użytkowania w centrach dystrybucyjnych i magazynowych oraz środowiskach produkcyjnych. Komputery R SeriesTM zwiększają efektywność poprzez redukcję błędów w trakcie procesów składowania, przesunięć i przygotowania wysyłek.Zaprojektowana do zapewnienia maksymalnej efektywności i niezawodności w najtrudniejszych środowiskach linia komputerów przemysłowych wyznacza standardy wytrzymałości urządzeń tego typu w branży. Zastosowana obudowa aluminiowa amortyzuje wstrząsy i wibracje naturalne dla pojazdów o sztywnym zawieszeniu, a wyjątkowa technologia i montaż wyświetlacza w urządzeniu zabezpieczają go przed niewłaściwym użytkowaniem. Zabezpieczenia IP komputerów R SeriesTM czynią je odpornymi na zapylenie, wilgoć i agresywne środki czyszczące, a wbudowana grzałka zapewnia możliwość pracy w temperaturach ujemnych nawet do -30st.C.

Komputery R SeriesTM dostępne są w trzech różnych rozmiarach, pozwalających między innymi na montaż nawet na małych powierzchniach. Wprowadzanie danych odbywa się poprzez 25 klawiszy, podłączony czytnik kodów kreskowych lub pełną zewnętrzną klawiaturę lub dostarczaną w standardzie dedykowaną klawiaturę software'ową (obsługującą 8 języków).

Porównując większość wykorzystywanych na rynku rozwiązań, komputery R SeriesTM zwiększają i przyspieszają zwroty inwestycyjne (ROI) dzięki łatwości wdrożenia i uruchomienia, prostocie bieżącej obsługi oraz zarządzania w trakcie użytkowania. Dodatkową korzyścią jest standardowość urządzenia, które wyposażone jest w system operacyjny Windows CE i procesor XScale a ponadto bez dodatkowych kosztów pakiet narzędziowy Datalogic Utilities i Wavelink Powered zawierający zainstalowane i licencjonowane aplikacje Wavelink Avalanche oraz Terminal Emulation.www.datalogic.com.pl

Udostępnij:

DrukujAneta Głodowska
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również