Nowa maszyna do cięcia laserem

Preview
Emarksan
Reklama
Reklama

 

Sterowany numerycznie laser światłowodowy FIBERMAK Momentum Gen-3 to najnowsze urządzenie w ofercie firmy ERMAKSAN.

Wyposażono je w korpus obrabiany w jednym mocowaniu, nowoczesne oprogramowanie CAD/CAM firmy Lantek, kamerę umożliwiającą podgląd pracy lasera w czasie rzeczywistym, kolorowy 17-calowy wyświetlacz oraz nowoczesną głowicę tnącą PRECITEC PROCUTTER z systemem autodiagnostyki. Laser ze źródłem firmy IPG oferowany jest w sześciu wariantach mocy: od 0,5 do 6 kW. Cięcie bez funkcji przebicia (NO PIERCE) oraz bez drogi wejścia (NO LEAD IN) zapewnia wysoką jakość powierzchni, a ultrawydajne serwomotory firmy BECKHOFF gwarantują maksymalne przyspieszenia i prędkości przejazdu.

Reklama

Praca z laserem FIBERMAK umożliwia cięcie stali o grubości do 30 mm przy niskich kosztach eksploatacyjnych, wysokiej energooszczędności oraz niewielkim zużyciu gazów.

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama