Nowa pompa MasoSine

Preview
Reklama
Reklama

Watson-Marlow poinformował o poszerzeniu swojej oferty o pompy wyporowe MasoSine. Nowe urządzenie jest dedykowane dla branży spożywczej. Pompa ma 2-letnią gwarancję producenta.

Pompa sinusoidalna MasoSine charakteryzująca się prostotą konstrukcji sprawia, że koszty konserwacji utrzymane są na bardzo niskim poziomie. W przeciwieństwie do pomp krzywkowych wyposażona jest tylko w jeden wał oraz jeden system uszczelnienia wału. Sinusoidalny wirnik zapewnia stabilny i praktycznie bezpulsacyjny przepływ cieczy o bardzo szerokim zakresie lepkości oraz zawartości cząstek stałych. Wymienne elementy robocze pozwalają na dopasowanie pompy do każdej wymagającej aplikacji gdzie pod uwagę brane są takie parametry jak temperatura, mycie CIP czy trudne warunki na ssaniu.

Reklama

 

Pompy z linii MasoSine mogą być używane przy tłoczeniu nabiału, mięsa, napojów, wyborów cukierniczych, a także leków i kosmetyków. Doskonale sprawdzą się w zakładach przetwórstwa owoców, cukierniach czy zakładach mięsnych, czyli wszędzie tam, gdzie tłoczy się substancje trudne w transporcie, które jednocześnie są bardzo wrażliwe na kontakt z elementami roboczymi pompy.

Reklama

 

„MasoSine odpowiada w idealny sposób na potrzeby przemysłu spożywczego. Pompa została tak zaprojektowana, że nie wpływa na zmianę konsystencji produktów, które są przepompowane. Dzięki swojej konstrukcji wyjątkowo dobrze radzi sobie z substancjami trudnymi w transporcie” - mówi Rafał Łydziński, kierownik sprzedaży Watson-Marlow.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama