Nowa seria ekranów

Wysokiej rozdzielczości ekrany FP5000 firmy Pro-Face obsługują funkcje multi-touch oraz działa w systemach Windows 8.1. Dodatkowa funkcjonalność gestów pozwala na przesuwanie, oddalanie, przybliżanie oraz przenoszenie nawet podczas noszenia rękawic.

Kompatybilność rozmiarów montażowych jest bardzo istotnym aspektem automatyki, kiedy przychodzi do technologi ekranów dotykowych. Ekrany FP5000 pasują w ten sam otwór montażowy co poprzednie produkty FP3000, a automatyczny dopasowanie rozdzielczości sprawia, że wymiana i instalacja nowego produktu jest bardzo prosta.

Nowe modele ekranów idealnie pasują do wysokich standardów wykorzystywanych w zakładach przemysłowych. Ochrona IP67F pozwala na czyszczenie ciśnieniowe dla zachowania higienicznej czystości, bardzo ważnej przy produkcji żywności czy też farmacji. Dodatkowo czujnik jasności pozwala na dynamiczne ustawienie ekranu do natężenia oświetlenia, a kolejnym atutem jest praca w temperaturach od 0 do + 60°C.

Zasilanie modeli FP5000 to od 12 do 24 Vdc, co pozwala na zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, włączając pojazdy specjalistyczne.
Na pokładzie znajduje się port DVI-D, a funkcja dotyku obsługiwana jest przez port USB, który jednocześnie pozwala na wymianę danych z portem USB na froncie.

Modele FP5000 dostępne są w rozmiarach 12" oraz 15".

 

www.proface.pl


MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.