Nowa seria paneli operatorskich i komputerów przemysłowych

©

Udostępnij:

Nowa seria iX paneli operatorskich i komputerów przemysłowych firmy Beijer Electronics została rozszerzona o kolejne modele i wzbogacona o dodatki programowe. Jest onaprzeznaczona szczególnie dla branży opakowaniowej, drukarskiej, farmaceutycznej, przetwórstwa spożywczego, obróbki maszynowej, gospodarki wodnej i morskiej orazpetrochemii.

iX to innowacyjne rozwiązanie HMI pozwalające lepiej wyrazić swoje idee, dzięki skutecznej kombinacji nowoczesnych rozwiązań graficznych i dużej funkcjonalności. Seria iX wyróżnia się spójnym projektem, zaawansowanymi narzędziami inżynierskimi i w pełni otwartą platformą.
Panele i komputery przemysłowe z serii iX wypełniają lukę między rozwiązaniami zastrzeżonymi, a kosztownymi produktami SCADA. Oprogramowanie iX doskonale współgra z
kolejną generacją nagrodzonych paneli operatorskich i komputerów przemysłowych firmy Beijer Electronics.Oprogramowanie iX

Oprogramowanie iX jest dostępne w pakietach typu developer oraz runtime - w wersjach dla 250, 2000 i 4000 zmiennych zewnętrznych oraz jako uaktualnienie (bez limitu zmiennych).
Oprogramowanie iX doskonale współgra z nową generacją wielokrotnie nagradzanych paneli operatorskich i komputerów przemysłowych Beijer Electronics - iX Panel, iX Panel Pro oraz iX Panel Pro Nautic, tworząc wysokowydajne rozwiązanie HMI o solidnej konstrukcji.Seria iX Panel

Nowe panele operatorskie z serii iX to bardzo wydajne urządzenia o solidnej aluminiowej konstrukcji (IP66) zawierające oprogramowanie iX (runtime). Nowa seria paneli jest dostępna w wersjach ze zintegrowaną klawiaturą oraz z ekranem dotykowym. Została zaprojektowana specjalnie do zastosowań przemysłowych i jest zgodna z ogólnoświatowymi standardami.

Serie iX Panel Pro oraz iX Panel Pro Nautic charakteryzują się dużą wydajnością dzięki procesorowi klasy C2D, posiadają także wymagane certyfikaty do zastosowań morskich.
Liczne porty komunikacyjne i gniazda rozszerzeń zapewniają dużo opcji sieciowych i możliwość rozbudowy lub aktualizacji, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem HMI dla konstruktorów maszyn i integratorów systemów.
Obie serie Panel Pro to pełne rozwiązania HMI o rozszerzonej funkcjonalności i otwartej architekturze, przeznaczone do zastosowań przemysłowych i morskich. Obie opierają się na tym samym podstawowym projekcie, mają te same funkcje i zainstalowane dodatkowo oprogramowanie iX (runtime). Modele z obu serii posiadają wysokokontrastowe ekrany dotykowe TFT i są dostępne w wersji Box-PC.

Udostępnij:

DrukujAneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również