Nowa seria przycisków i lampek 82 firmy EAO

© EAO

Udostępnij:

Firma EAO, której oficjalnym dystrybutorem jest Eltron, wprowadziła na rynek nową serię przycisków i lampek. Seria 82 dedykowana jest do otworów montażowych o średnicy 19 mm.

Jej cechą charakterystyczną jest solidna, metalowa odbudowa (stopnie ochrony: IK09 oraz IP67) dzięki czemu doskonale nadaje się do pracy w obszarach szczególnie narażonych na akty wandalizmu.Seria 82 ma szeroki wybór filtrów oraz kolorów obudów (niklowany mosiądz lub pozłacany). Dostępne są wersje bez podświetlenia, a także z podświetleniem LED: punktowym oraz pierścieniowym w różnych barwach ( zielona, czerwona, żółta, niebieska i biała). Ponadto aktywatory przycisków występują w dwóch wariantach: wypukłym lub płaskim.

Mechaniczna żywotność na poziomie miliona cykli gwarantuje niezawodną pracę przez długi czas. Przyciski i lampki tej serii mogą być zasilane napięciem 3,5, 6, 12, 24,110 lub 220 V.

Więcej informacji: www.eltron.pl

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.


EAOTOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również