Nowa seria zasilaczy UPS 5SC firmy Eaton

Preview
Eaton
Reklama
Reklama
Firma Eaton wprowadza na rynek regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) nowa serię zasilaczy UPS, które zapewnią ochronę przed zanikiem napięcia. Nowa seria UPSów przeznaczona jest dla firm z sektora małego biznesu, stanowiąc źródło czystej, niezawodnej energii dla małych serwerów wieżowych, sieciowych pamięci masowych (NAS) i innego wyposażenia sieciowego. Zasilacze sprawdzają się również w bardziej specjalistycznych zastosowaniach, takich jak bankomaty, automaty sprzedające bilety czy kioski multimedialne/foto.

Łatwe w konfiguracji i zarządzaniu kompaktowe UPS-y 5SC są wyposażone w panele LCD, które w sposób przejrzysty pokazują kluczowe parametry funkcjonalne, włączając w to napięcie na wejściu i wyjściu, poziom obciążenia, poziom naładowania baterii oraz szacowany pozostały czas pracy. Umożliwia to użytkownikom natychmiastowe sprawdzenie statusu systemu zasilania awaryjnego, co zapewnia maksymalną pewność i komfort funkcjonowania.

Reklama

Nowe zasilacze serii 5SC wykorzystują efektywną energetycznie technologię line interactive. Natomiast w trybie pracy bateryjnej zapewniają na wyjściu czystą falę sinusoidalną co sprawia że są w pełni kompatybilne z nawet najbardziej wrażliwym wyposażeniem, włączając w to serwery z aktywną korekcją współczynnika mocy (PFC).

Zasilacze 5SC posiadają funkcjonalność buck-and-boost (obniżanie/podwyższanie napięcia), co pozwala im na kompensację szerokiego zakresu napięć wejściowych bez konieczności wykorzystywania energii z akumulatorów. Dodatkowo, nowa seria 5SC, wykorzystuje technologię zarządzania bateriami ABM, która poprzez wykorzystanie innowacyjnego trójstopniowego systemu ładowania wydłuża okres użytkowania baterii aż do 50 %.

Reklama

„Opracowaliśmy nowe zasilacze UPS 5SC specjalnie w celu sprostania wszystkim wymaganiom stawianym przez mały biznes i specjalistyczne zastosowania, zachowując jednocześnie wyjątkową niezawodność i wydajność, które są znakami rozpoznawczymi wszystkich produktów Eaton UPS", powiedział Julien Salinas, menedżer produktu Eaton EMEA. „Jesteśmy przekonani, że seria 5SC będzie bardzo atrakcyjna dla użytkowników poszukujących niezawodnych zasilaczy awaryjnych za przystępną cenę".

Zasilacze UPS Eaton 5SC są dostępne w zakresie mocy znamionowych od 500 VA do 1500 VA i posiadają do 8 gniazd IEC 10 A dla łatwego podłączania obciążeń. Urządzenia posiadają interfejs USB (szeregowy oraz przekaźnikowy) i są w pełni zintegrowane ze środowiskami Windows, Mac OS oraz Linux. Standardowo seria SC jest wyposażona w oprogramowanie IPP ( Intelligent Power Protector), które jest używane do zarządzania zasilaniem w trybie punkt-punkt lub - przy wykorzystaniu IPP jako proxy - za pośrednictwem sieci.

Reklama

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama