Nowa wycinarka laserowa eSmart

Preview
Power-Tech
Reklama
Reklama

Inżynierowie firmy Power-Tech, producenta wycinarek laserowych, opracowali nową serię wycinarek laserowych o nazwie eSmart. Powstała ona z myślą o mniej wymagającej produkcji.

Dotychczas w ofercie Power-Tech znajdowały się wycinarki z serii Eagle iNspire oraz Eagle eVision. Pierwsza z nich jest zaawansowana technologicznie i jej podstawową cechą jest bardzo duża wydajność cięcia. Z kolei seria eVision to uniwersalne wycinarki dla zróżnicowanej produkcji. Najnowsza, trzecia propozycja w ofercie tego producenta, została przygotowana z myślą o mniej wymagającej produkcji. Rozwiązanie dedykowane jest wszystkim tym, którzy do tej pory korzystali z usług innych przedsiębiorstw, a chcieliby mieć swoją własną ekonomiczną wycinarkę. Maszyna świetnie powinna sprawdzić się w parku maszynowym firm produkcyjnych, które mogą sobie pozwolić na posiadanie wycinarki celem wycinania krótkich lub długich serii, jak również chcą wycinać pojedyncze detale na własne potrzeby.

Reklama

Eagle eSmart będzie oferowana w dwóch wariantach – model 1225 o obszarze obróbczym osi X 2560 mm, osi Y 1290 mm i osi Z 100 mm oraz model 1530 o obszarze obróbczym osi X 3060 mm, osi Y 1540 i osi Z 100 mm.

Wycinarki z serii eSmart osiągają prędkości cięcia do 120 m/min oraz przyspieszenia rzędu 2G. Modele z tej serii dostępne są z laserem fiber o mocy od 1 do 4 kW. Prowadzenie wiązki lasera odbywa się za pomocą bezawaryjnego światłowodu. Nowa wycinarka wyposażona jest w korpus z materiału kompozytowego, silniki liniowe we wszystkich osiach, stalową trawersę oraz pallet changer.

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama