Nowe adaptery listew VDI

© Seco Tools

Udostępnij:

Rodzina listew do przecinana i imaków z chwytami kwadratowymi 150.10JETI marki Seco Tools obejmuje teraz nową konstrukcję imaka VDI. Adaptery bezpośrednio utrzymują listwy 150.10-JETI w głowicy VDI i oferują usprawnione doprowadzanie chłodziwa pod wysokim ciśnieniem do strefy skrawania bez zastosowania przewodów elastycznych.

Listwy i adaptery szybko i wydajnie odprowadzają ciepło podczas operacji przecinania, co przyczynia się do zwiększenia produktywności i długiej, przewidywalnej żywotności narzędzia. Chłodziwo jest dostarczane wewnętrznie do adaptera poprzez głowicę, a następnie do strefy skrawania przez przeznaczone do tego otwory w listwach. Szybki i bezpośredni transport chłodziwa do krawędzi skrawającej jest możliwy dzięki zaawansowanej technologi Jetstream Tooling firmy Seco.Rodzina produktów 150.10-JETI bezpiecznie i wydajnie usuwa wióry, co zapewnia wyższą jakość wykończenia części i dłuższą żywotność narzędzia. Regulowana wysokość krawędzi zapewnia optymalizację pozycjonowania.

Powiększenie rodziny 150.10-JETI obejmuje mocowane czołowo adaptery do głowic VDI30, VDI40 i VDI50 oraz mocowane promieniowo adaptery do głowic VDI25, VDI30 i VDI40. Adaptery służą do mocowania listew do przecinania z HSS o wielkościach 20 i 25 mm. Produkty te są również zgodne ze wzmocnionymi listwami MDT z wewnętrznym przepływem chłodziwa. 

www.secotools.com

Udostępnij:

Drukuj
MM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również