Nowe funkcje w ProNest

Preview
Reklama
Reklama

Firma Hypertherm poinformowała o aktualizacji swojego oprogramowania ProNest CAD/CAM Hypertherm, które pozwoli jego użytkownikom łatwiej przetwarzać lub ciąć metal, a tym samym zapewni zwiększenie jakości cięcia, produktywność oraz opłacalność wykonywanych zadań.

Aktualizacja jest dostępna bezpłatnie dla klientów mających aktualny abonament ProNest. Wystarczy zalogować się do bazy online ProNest i wybrać opcję „pobierz'. Dla osób niemających abonamentu istnieje możliwość sprawdzenia oprogramowania CAD/CAM po zamówieniu darmowej próbki na stronie www.hyperthermCAM.com. Funkcje, które można znaleźć w tej aktualizacji obejmują:

Reklama

1. Ulepszenie funkcji edytowania tekstu w sposób umożliwiający na dodawanie zmiennych informacji do części, takich jak numer wytopu lub identyfikator klienta. Poza tym nowe zmiany pozwalają klientom w prosty sposób wybierać czcionkę, jakiej chcą używać na swoich częściach.

2. Ulepszenie zakładek dla osób tnących przy użyciu lasera. Obejmują one wyjścia na zakładkach, możliwość ustalania maksymalnego rozmiaru profili z zakładkami oraz blokowanie za krótkiego cięcia na punktach startowych wskazówek „zakładki''.

3. Program poprawy doświadczenia klienta (Customer Experience Improvement Program). Ten nowy program zbiera informacje o sposobie korzystania z ProNest przez jego użytkowników w celu określenia, które jego aspekty należy ulepszyć.

Powiązane firmy

Reklama

- Osoby korzystające codziennie z oprogramowania ProNest stanowią świetne źródło pomysłów, więc bardzo staramy się słuchać naszych klientów i wprowadzać ulepszenia, które ich zdaniem są istotne - mówi Derek Weston, kierownik produktu CAM Hypertherm.

ProNest od dwudziestu lat jest liderem na rynku oprogramowania do zagnieżdżania, oferując najlepsze w swojej klasie działanie i niezawodność przy prostym, łatwym w użytkowaniu wzornictwie. ProNest należy też do Zintegrowanych Rozwiązań Cięcia Stworzonych dla Biznesu Hypertherm (Built for Business Integrated Cutting Solutions), zapewniających wsparcie dla technologii True Hole, True Bevel i Rapid Part.

www.hyperthermCAM.com

Reklama

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama