Nowe inwestycje w katowickiej SSE

© Brembo

Udostępnij:

195 mln zł nakładów inwestycyjnych i 340 nowych miejsc pracy to bilans najnowszej inwestycji w największej polskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. 

Pod koniec kwietnia Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. udzieliła trzech nowych zezwoleń na prowadzenie działalności. Realizację projektów inwestycyjnych rozpoczynają przedsiębiorcy z branży motoryzacyjnej i budowlanej – Brembo w Dąbrowie Górniczej, Shelf31 w Żorach oraz Polska w Zabrzu.W czterech pierwszych miesiącach 2016 r. KSSE pozyskała inwestycje o łącznej wartości przekraczającej 320 mln zł, które pozwolą stworzyć ponad 400 etatów. Plan na jubileuszowy, dwudziesty rok działalności największej polskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zakłada pozyskanie inwestycji wartych co najmniej 1 mld zł oraz utworzenie nawet 1500 nowych miejsc pracy.

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również