Nowe materiały eksploatacyjne Hypertherm

©

Udostępnij:

Firma Hypertherm przedstawia nowe materiały eksploatacyjne marki Centricut dla systemów plazmowych Kjellberg HiFocus z nowymi palnikami PerCut 210M i 450M.

Marka Centricut Hypertherm wprowadziła na rynek nowe materiały eksploatacyjne dla palników PerCut 210M i 450M w oparciu o całkiem nowe i ulepszone systemy Kjellberg HiFocus.Działanie materiałów eksploatacyjnych marki Centricut będzie takie same, a wielu przypadkach lepsze niż działanie materiałów Kjellberg. Jednocześnie kosztują one znacznie mniej, obniżając koszt cięcia dla użytkowników końcowych. Przy natężeniu 280A części Centricut dają lepszą jakość cięcia, w pewnej mierze dzięki opatentowanej elektrodzie SilverLine i technologii dyszy CoolFlow Hypertherm.

Technologia SilverLine ma hybrydowe miedziano-srebrne połączenie spawane, które zapewnia takie samo działanie jak srebrna elektroda, ale taniej. Zaawansowane chłodzenie obniża temperaturę pracy elektrody. Technologia CoolFlow zapewnia ulepszone chłodzenie, które zachowuje rozmiar i kształt kryzy dyszy, co przedłuża jej żywotności. Materiały eksploatacyjne dla Kjellberg PerCut 210M i 450M nie wymagają zmian w ustawieniach systemu i mogą pracować z wszystkimi wersjami nowych palników Kjellberg.

- Te nowe materiały eksploatacyjne zmniejszają ogólny koszt pracy, dlatego że kosztują mniej i dlatego, że zapewniają zwiększone działanie, wpływające na większą produktywność systemów cięcia plazmą - wyjaśnia Martin Geheran, manager ds. marketingu produktu marki Centricut Hypertherm.Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również