Nowe opcje palnika Duramax dla systemu plazmowego Powermax

©

Udostępnij:

Właściciele systemu plazmy powietrznej Powermax45 mogą teraz zmodyfikować swoje palniki do palników Duramax, czyli takich samych, jakie występują wsystemach Powermax65, 85 i105. Dzięki wymianie palnika T45 dołączanego oryginalnie do systemu Powermax45 właściciele zyskają większą trwałość materiałów eksploatacyjnych, lepszą jakość cięcia, a także dodatkowe opcje palników i materiałów eksploatacyjnych.

Zaprojektowane z myślą o trwałości i niezawodności palniki Duramax wykorzystują elektrodę z technologią Spring Start, która eliminuje ruchome części i zapewnia powtarzalne, niezawodne rozruchy. Hypertherm oferuje łącznie siedem różnych typów palników Duramax. Oprócz tradycyjnych palników ręcznych i palników zmechanizowanych z przewodami odługości 15,2 m, właściciele mogą wybierać spośród palników ręcznych 15°, palników małych i palników zrobotyzowanych. Przejście na palniki Duramax daje także właścicielom systemów Powermax45 dostęp do takich technologii materiałów eksploatacyjnych Hypertherm, jak CopperPlus, żłobienie zmaksymalną kontrolą, FineCut, HyAccess i FlushCut.- Użytkownicy systemu Powermax45 od dawna pytali nas o możliwość stosowania palników Duramax w swoim systemie, ponieważ zyskaliby dzięki niej dostęp do wielu opcji cięcia i żłobienia - powiedział Jonathan Murphy, specjalista ds. marketingu w firmie Hypertherm. - Ponieważ każdego dnia w obiegu znajdują się dziesiątki tysięcy tych urządzeń, chcieliśmy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc właścicielom wykorzystać najnowsze technologie.

Hypertherm projektuje i produkuje przemysłowe systemy cięcia i oprogramowanie do zastosowań w różnych gałęziach przemysłu, takich jak przemysł stoczniowy, produkcja i naprawa samochodów. Gama produktów obejmuje systemy cięcia, jak również sterowniki CNC ruchu i kontroli wysokości, oprogramowanie do rozmieszczania CAM, oprogramowanie do systemów zrobotyzowanych oraz materiały eksploatacyjne.

Źródło: Hypertherm

Udostępnij:

Drukuj
MM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również