Nowe, pełnowartościowe obrabiarki Haas CNC za 2/3 ceny

Abplanalp © Abplanalp

Udostępnij:

Dzięki urodzinowej akcji Abplanalp i Haas Automation nowe i pełnowartościowe obrabiarki Haas CNC są teraz dostępne za 2/3 pierwotnej ceny.

Od 1. sierpnia trwa akcja promocyjna z okazji 40. urodzin Abplanalp. Z tej właśnie okazji firma przygotowała pulę 40 obrabiarek Haas w cenie o 30% niższej od ceny fabrycznej. Ten typ obchodów rocznicy spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem wśród klientów. Nie minął jeszcze miesiąc a firma właśnie powiadomiła o sprzedaniu ponad 50% obrabiarek z dostępnej puli.Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty finansowej. Leasing - 0% opłaty wstępnej i pierwsze 3 miesiące bez rat. Wszystkie obrabiarki objęte są 24 miesięczną gwarancją.

Firma Abplanalp dostarcza kompleksowe wsparcie technologiczne w zakresie obróbki metali od 1977 r. W tym czasie firma zainstalowała i uruchomiła ponad 5600 obrabiarek różnych typów.

Źródło: Abplanalp

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również