Nowe powłoki z żywicy epoksydowej dla produktów firmy GANTER

© ELESA+GANTER

Udostępnij:

Firma GANTER wprowadza zmiany w strukturze i wykończeniu powłok nanoszonych na uchwyty i dźwignie przestawne. Nowe wykonania powłok, w przeciwieństwie do obecnie stosowanych (gładkich i błyszczących), będzie charakteryzować matowa powierzchnia o strukturze skórki pomarańczy.

Rozwiązanie takie sprawdziło się już na wielu elementach w kolorze czarnym, teraz wprowadzane jest również dla innych standardowych kolorów powierzchni: czerwonego, pomarańczowego i srebrnego.

Powłoki nowego typu, poza wysoką odpornością udarową, charakteryzuje też większa estetyka powierzchni w trakcie całego okresu użytkowania produktu. Ewentualne zadrapania i przetarcia powierzchni, wynikłe w trakcie eksploatacji, pozostają praktycznie niewidoczne.
Wspomniana powyżej zmiana w strukturze i wykończeniu powierzchni obejmie cały typoszereg dźwigni z ramieniem ze stopu cynku oraz uchwytów w kolorze czerwonym, pomarańczowym i srebrnym.Produkty z nową powłoką będą oznaczane odpowiednio nowym symbolem koloru:
CZERWONY zamiast -RT (powierzchnia gładka, błyszcząca) będzie -RS (pow. matowa, skórka pomarańczy),
POMARAŃCZOWY zamiast -OR (powierzchnia gładka, błyszcząca) będzie -OS (pow. matowa, skórka pomarańczy),
SREBRNY zamiast -SB (powierzchnia gładka, błyszcząca) będzie -SR (pow. matowa, skórka pomarańczy).

Opisane powyżej zmiany będą wprowadzane sukcesywnie wraz z wyczerpywaniem się zapasów magazynowych poszczególnych produktów.

www.elesa-ganter.pl

Udostępnij:

Drukuj
Aneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również