Nowe retroreflektory SMR firmy FARO

©

Udostępnij:

Firma FARO Technologies, jeden z wiodących dostawców przenośnych systemów pomiarowych oraz rozwiązań do obróbki obrazu, poinformowała o wprowadzeniu na rynek najdokładniejszego na świecie retroreflektora SMR w ramach nowej rozszerzonej linii celowników trakerów laserowych.

Nowe, odporne na pęknięcia retroreflektory SMR firmy FARO zapewniają precyzję i trwałość niezbędną w dzisiejszych wymagających środowiskach pomiarowych. W przeszłości użytkownicy musieli wybierać pomiędzy wysokowydajnymi, tańszymi szklanymi panelami SMR, a trwałymi, droższymi modelami odpornymi na pękanie. Dzięki nowym, odpornym na pękanie reflektorom SMR firmy FARO dylemat ten należy już do przeszłości. Produkt jest nie tylko precyzyjniejszy niż poprzednie modele FARO odporne na pęknięcia lecz także tańszy - ceny niektórych modeli są niższe nawet od cen tradycyjnych paneli szklanych SMR.
Nowe produkty dostępne są w trzech modelach: dokładność standardowa, duży zasięg oraz wysoka wydajność. Wszystkie modele charakteryzują się większą precyzją, niż poprzednie modele odpornych na pęknięcia reflektorów SMR firmy FARO, a duży zasięg i wysoka wydajność umożliwiają śledzenie na odległość do 55 metrów przy użyciu trakera laserowego FARO IONTM. Oprócz dużego zasięgu wysokowydajne reflektory SMR są o 80% dokładniejsze niż poprzednie modele firmy FARO. Połączenie właściwości sferycznych i wycentrowania optyki sprawiają, że są one najdokładniejszymi reflektorami tego rodzaju na świecie.
FARO wprowadza również nową linię opatentowanych retroreflektorów SMR z szybami odpornymi na pęknięcie. Charakteryzują się optymalną wydajnością w trudnych środowiskach, bowiem szyba ma specjalnie zaprojektowaną powłokę, która utrzymuje odblaskowe powierzchnie w czystości. Można używać wszystkich reflektorów SMR oferowanych przez FARO z dowolnymi systemami pomiarowymi zawierającymi trakery laserowe.Udostępnij:

Drukuj
Aneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również