Nowe typy frezów z serii Seco Highfeed – większe prędkości i posuwy

Preview
Seco
Reklama
Reklama

Firma Seco zaprezentowała dwie nowe głowice frezarskie. Seria Highfeed poszerzyła się o nowe pozycje: Highfeed 2 (o małej średnicy) oraz Highfeed 4 (z dwustronnymi płytkami). Oba typy głowic mają nową konstrukcję i zostały wyposażone w większą niż dotychczas liczbę zębów w danej średnicy. To bezpośrednio skutkuje wzrostem produktywności.

Frezy Highfeed2 oraz Highfeed 4 sprawdzają się przy dużych prędkościach skrawania twardych i ciągliwych materiałów, zwłaszcza w przypadku mniejszych obrabiarek wyposażonych we wrzeciona o dużej prędkości obrotowej i niskim momencie obrotowym.

Reklama

Płytki Highfeed 2 LP05 oferują dwie krawędzie skrawające przy średnicach frezów od 12 mm. Płytki zapewniają skuteczną obróbkę skrawaniem materiałów klejących się do ostrza, takich jak stal nierdzewna, tytan lub superstopy. Płytki Highfeed 4 LO06 oferują cztery krawędzie skrawające i są przeznaczone do ekonomicznej i wydajnej obróbki.

Reklama

Frezy Highfeed 2 oraz Highfeed 4 znacznie redukują drgania, a ich innowacyjny design umożliwia wydajne odprowadzanie wiórów.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama