Nowe wydarzenie dla przemysłu

©

Udostępnij:

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING to nowy projekt Międzynarodowych Targów Poznańskich dedykowany firmom przemysłowym oferującym usługi  na rzecz średnich, dużych oraz korporacyjnych przedsiębiorstw produkcyjnych. Debiut targów odbędzie się w dniach 5-7 marca 2013 r. w Poznaniu. 

Zakres branżowy SUBCONTRACTING jest odpowiedzią na oczekiwania zarówno zwiedzających, jak i firm świadczących usługi podwykonawcze w następujących obszarach: przetwórstwo metali, przetwórstwo drewna, elektronika i elektrotechnika oraz usługi dla przemysłu. Więcej informacji na stronie: www.subcontracting.plRównolegle z targami SUBCONTRACTING odbędą się Targi  Tworzyw Sztucznych i Gumy EPLA oraz  targi MEBLE POLSKA.    

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również