Nowe zespoły łożyskowe NSK z serii J-Line zgodne ze standardem JIS

NSK, zespoły łożyskowe, oprawy © Mymepax

Udostępnij:

Firma NSK rozszerza serię zespołów łożyskowych Self-Lube marki RHP o produkty wykonane według standardu JIS (Japanese Industrial Standards). Dodatkowo wraz z wprowadzeniem nowej serii NSK zaprezentowany został również odświeżony projekt opakowania.

W skład zespołów łożyskowych J-Line wchodzi w skład sześć najbardziej popularnych typów opraw: stojącą ze stopą lub bez stopy, kołnierzową okrągłą i kwadratową, kołnierzową z dwoma otworami oraz naciągową. Dostępne są także trzy oprawy stalowe tłoczone i pięć wkładek łożyskowych: szeroka i wąska z wkrętami mocującymi, szeroka i wąska z pierścieniami mocującymi oraz z tuleją wciąganą) w zakresie średnic otworów od 12mm do 90mm. Zespoły łożyskowe produkujemy na życzenie, elastycznie dostosowując się do wszystkich wymagań klientów. Nowe produkty z serii J-Line będą się wyróżniać na rynku europejskim dzięki nowemu, odświeżonemu projektowi opakowania.Zespoły łożyskowe J-Line, dostępne będą od kwietnia 2019 r. Zostały opracowane pod kątem zastosowania w licznych sektorach gospodarki, takich jak: rolnictwo, produkcja cementu, budownictwo, przemysł spożywczy, przeładunek materiałów, opakowania, produkcja papieru, stali, tekstyliów i wielu innych. Aby ułatwić klientom wybór odpowiednich łożysk, firma NSK opublikowała nowy katalog zespołów łożyskowych (Bearing Unit Catalogue), prezentujący zarówno serię J-Line, jak i Self-Lube.Źródło: Mymepax

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również