Nowoczesna obróbka skrawaniem - bezpłatne seminarium

MMC Hardmetal © MMC Hardmetal

Udostępnij:

15 maja w Hotelu Wityng w Ślesinie odbędzie się seminarium technologiczne, poświęcone zaawansowanym rozwiązaniom obróbkowym. Organizatorami wydarzenia są firmy MMC Hardmetal oraz APX Technologie. Część teoretyczną dopełnią specjalne pokazy obróbki w zakładzie produkcyjnym APX w Ciencisku.

W programie pokazów znalazły się między innymi: skrawanie z szybkimi posuwami (Hartford HCMC-1370), obróbka kieszeni o nieregularnych kształtach (Hartford HCMC-1370), wydajne frezowanie i wiercenie stali utwardzonych (Matsuura VX-1000), toczenie gwintów o nietypowych zarysach (Goodway GS-260), wsparcie automatyzacji produkcji (Cellro Xcelerate).Formularz zgłoszeniowy na stronie www.nowoczesna-obrobka.pl.Źródło: MMC Hardmetal

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również