Nowości Hörmann na targach Budma 2018

Hormann, Budma © Hormann

Udostępnij:

Choć do rozpoczęcia Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma w Poznaniu pozostało jeszcze trochę czasu (targi potrwają od 30 stycznia do 2 lutego), to znamy już pierwsze rozstrzygnięcia konkursu o Złoty Medal MTP. Firma Hörmann zdobyła (zdobędzie) aż cztery nagrody w konkursie na najlepsze nowości targowe.

Jury konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich nagrodziło tego niemieckiego producenta bram, drzwi i napędów za bramy rolowane Decotherm SB z innowacyjnym systemem sprężyn naciągowych, który ułatwia ich ręczną obsługę, oraz za wprowadzone właśnie na polski rynek systemy kontroli dostępu, na które składają się słupki parkingowe, zapory, szlabany i kolczatki drogowe.Złotym Medalem wyróżniono także bardzo ciepłe garażowe bramy segmentowe LPU 67 Thermo i nowe, niezwykle wytrzymałe drewniane drzwi wewnętrzne z serii ConceptLine. Targi Budma to bardzo dobra okazja do zapoznania się z wszystkimi nowościami firmy Hörmann. To także sposobność przyjrzenia się dostępnym już wcześniej, lecz zmodernizowanych – technologicznie lub wzorniczo – rozwiązaniom. Wśród nich będą bardzo wytrzymałe bramy fasadowe do garaży zbiorczych ET 500 i ST 500 dające możliwość rozmaitych aranżacji, a także eleganckie bramy ALR Vitraplan o bardzo dużej powierzchni przeszklenia.

W sumie na stoisku o powierzchni aż 500 m² pokazanych zostanie ponad 50 różnych produktów. Fachowcy z firmy Hörmann służyć będą profesjonalnym doradztwem, każdemu inwestorowi pomogą dokonać najlepszego wyboru.

Źródło: Hörmann Polska

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również