Nowości Seron na targach STOM

targi STOM 2018, Seron © MM Magazyn Przemysłowy

Udostępnij:

Nowe centrum obróbcze CNC oraz wycinarka plazmowa CNC to najważniejsze nowości na stoisku firmy Seron podczas Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce.Centrum Obróbcze CNC Seron HardLine

Hardline to innowacyjna maszyna CNC przeznaczona do obróbki frezarskiej materiałów twardych, takich jak aluminium, stal, kompozyty itp. Zbudowana jest na stalowej, żebrowanej konstrukcji. Hardline ma możliwość wyposażenia w dodatkowe opcje, stając się centrum obróbczym o uniwersalnym zastosowaniu, automatyzującym każdą linię produkcyjną.Wycinarka plazmowa CNC Seron Compact z obrotnikiem

Wycinarka plazmowa CNC Seron Compact z obrotnikiem to innowacyjna maszyna do cięcia rur okrągłych i kwadratowych oraz blach o grubości nawet 50 mm. Stalowa, spawana konstrukcja w połączeniu z najwyższej klasy podzespołami daje bezawaryjne urządzenie. Wycinarka posiada stół odciągowy o budowie sekcyjnej, co ułatwia czyszczenie.

Wycinarka plazmowa CNC ze stołem odciągowym i obrotnikiem została nagrodzona medalem w kategorii targów STOM-Blech&Cutting.

Źródło: Seron

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również