Nowości technologiczne firmy Renishaw na targach ITM 2019

Preview
Renishaw
Reklama
Reklama

 „Na drodze do Przemysłu 4.0” – to hasło przewodnie nadchodzącej edycji targów InnowacjeTechnologie-Maszyny ITM Polska, które odbędą się w Poznaniu w dniach 4-7 czerwca 2019 r. Podczas wydarzenia swoje stanowisko będzie miała firma Renishaw, która zaprezentuje dwa nowe produkty.

System laserowy XK10 do pomiaru błędów geometrycznych i obrotowych obrabiarek CNC XK10 umożliwia pomiar prostoliniowości, prostopadłości, płaskości i równoległości wzajemnie współpracujących zespołów obrabiarki, a także  orientację osi wrzeciona i współosiowość zespołów obrotowych maszyny. System charakteryzuje się zakresem pomiarowym do 30 m, zapewniając pomiar osi liniowych i obrotowych w maszynach CNC. Bezpośredni montaż na prowadnicach oraz zamienne moduły, redukują czas montażu obrabiarki.

Reklama

CARTO oprogramowanie dla systemów kalibracyjnych to pakiet, który umożliwia zbieranie i analizowanie danych z laserowego systemu XL-80. CARTO obsługuje pomiary liniowe, kątowe i prostoliniowości ze zdalnym zewnętrznym wyzwalaniem (TPin). Program oferuje nowy system bazy danych wyników pomiarów, który automatycznie przechowuje i grupuje dane użytkownika, co w konsekwencji upraszcza jego obsługę i pozwala na szybkie i łatwe porównywanie danych z innymi wynikami.

Źródło: MTP

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama