Nowy dyrektor operacyjny w NSK

©

Udostępnij:

Na początku lutego dr Ulrich Nass objął stanowisko dyrektora operacyjnego w firmie NSK Europe. Nominacja ta stanowi odzwierciedlenie ambicji spółki w budowaniu strategii rozwoju w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Dr Ulrich Nass, mając dziesiątki lat doświadczenia w spółkach technologicznych, głównie z branży motoryzacyjnej, posiada udokumentowane osiągnięcia na kluczowych rynkach operacyjnych NSK Europe. Przed dołączeniem do firmy NSK pracował dla Brose Group, gdzie zajmował stanowisko starszego wiceprezesa ds. Product Group Door Modules, a wcześniej dyrektora zarządzającego ds. Product Unit Closures Systems.


Do roku 2012 r. dr Ulrich Nass pracował na różnych stanowiskach kierowniczych w Kiekert AG, firmie specjalizującej się w systemach zamknięć drzwi i bagażników samochodowych. Jego ostatnią pozycją było stanowisko wiceprezesa wykonawczego ds. Global Product Development and Program Management.

Dr Ulrich Nass ukończył studia magisterskie z zakresu inżynierii mechanicznej na Uniwersytecie Ruhr w Bochum i uzyskał tytuł doktora, przedstawiając pracę na temat zużywania się przekładni ślimakowych.


TOP w kategorii
Źródło: NSK

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również