Nowy dyrektor zarządzający polskiego oddziału Kärcher

dyrektor zarządzający firmy Kärcher © Kärcher

Udostępnij:

Od początku tego roku za sterami polskiego oddziału firmy Kärcher stoi nowy dyrektor zarządzający – Rafał Nęcek, który od 18 lat jest związany z firmą zlokalizowaną w Krakowie.

Nowy dyrektor zarządu Kärcher na polskim rynku poznał bezpośrednio najważniejsze obszary funkcjonalne firmy – zaczynając od pracy w logistyce, następnie w marketingu i kierując działem ds. sprzedaży w sieci dealerskiej Kärcher przez ostatnie 12 lat. To bogate i różnorodne doświadczenie zebrane w różnych działach firmy może okazać się niezwykle przydatne podczas kierowania tak dużego przedsiębiorstwa, jakim jest firma Kärcher.Firma liczy, że pod kierownictwem Rafała Nęcka uda się kontynuować sukcesy we wszystkich obszarach, jakie firma osiągnęła pod kierownictwem pierwszego dyrektora – Jacka Olko przez 28 lat istnienia na polskim rynku, a jednocześnie polski oddział Kärcher nadal pozostanie jedną z najlepszych spółek-córek w niemieckim koncernie Alfred Kärcher.Źródło: Kärcher

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również