Nowy dystrybutor Universal Robots w Polsce

©

Udostępnij:

 

Universal Robots – duński producent elastycznych, lekkich robotów – ma nowego dystrybutora: firmę Encon-Koester z Wrocławia.

Universal Robots działa na polskim rynku od 2010 roku. W ramach systematycznej strategii rozwoju rozpoczął współpracę z firmą Encon-Koester, doceniając jej doświadczenie w obszarze robotyki i automatyki przemysłowej. Dla wrocławskiej spółki to z kolei możliwość rozszerzenia portfolio o nowatorskie rozwiązania w postaci lekkich, elastycznych, łatwych w obsłudze oraz bezpiecznych ramion robotyczych.„Współpraca z Universal Robots doskonale wpisuje się w naszą strategię dostarczania na rynek innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań. Roboty Universal Robots ze względu na swoje unikalne cechy oraz dostępność cenową są w naszej ocenie idealnym rozwiązaniem dla firm różnej wielkości reprezentujących różnorodne sektory przemysłu, a także dla instytucji naukowych” – mówi Paweł Lewandowski, prezes zarządu Encon-Koester.

Firma Encon-Koester powstała w efekcie wieloletniej współpracy firm Encon i Koester Systemtechnik. Dzięki temu łączy w sobie doświadczenie w zakresie kompleksowych rozwiązań dla automatyki przemysłowej i robotyki oraz współpracy ze środowiskiem naukowym i dydaktycznym. Encon Koester jest biurem inżynierskim z siedzibą we Wrocławiu.

www.ekdidactics.comUdostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również