Nowy model szorowarki od Kärchera

KÄRCHER, czołowy producent urządzeń czyszczących na świecie, wprowadził do swojej oferty nowy model szorowarki BR 40/10 C Adv, przeznaczonej szczególnie do czyszczenia niewielkich, trudnodostępnych powierzchni.

To bardzo uniwersalne urządzenie, łączące w sobie funkcje szorowania, odsysania oraz polerowania, najlepiej sprawdza się na powierzchniach od 100 do 400 m². BR 40/10 C Adv est wyjątkowo kompaktową i zwrotną maszyną - dzięki temu jest w wielu wypadkach równie efektywna co większe modele. Urządzenie jest przeznaczone do hoteli, szpitali, restauracji a także sklepów.

BR 40/10 C Adv, w porównaniu z wcześniejszymi modelami tej klasy, cechuje się znacznymi udogodnieniami oraz wygodą w użytkowaniu. Wszystkie główne funkcje urządzenia - turbina ssąca, szczotki walcowe oraz pobór wody, są regulowane przy pomocy przycisku nożnego oraz uchwytu. Odpowiednio umieszczona turbina ssąca zapewnia cichą pracę urządzenia.

Szorowarka wyposażona jest w dwie przeciwbieżnie obracające się szczotki walcowe o długości 400 mm każda, które pozwalają na czyszczenie nawet przy krawędziach. Urządzenie może być prowadzone do przodu i do tyłu, dzięki możliwości przełożenia uchwytu prowadzącego. Dwie listwy ssące umieszczone z przodu i z tyłu urządzenia odsysają brudną wodę. Szorowarka posiada zbiorniki na brudną i czystą wodę o pojemności 10 l każdy. Zbiorniki te można z łatwością zdjąć z obudowy, co znacznie ułatwia ich napełnianie o opróżnianie.

w modelu Advance szorowarki nacisk szczotek jest regulowany, co pozwala na dostosowanie jej do rodzaju czyszczonego podłoża. Inną cechą wyróżniającą wersję Advance są dwa duże koła transportowe, które znacznie usprawniają transport po schodach, progach i innych przeszkodach. Gdy nie ma potrzeby korzystania z kół transportowych, można je bardzo wygodnie przechowywać na uchwycie prowadzącym.

Nowa szorowarka BR 40/10 C jest urządzeniem bardzo uniwersalnym. Wysoka prędkość obrotowa szczotek na poziomie 1100 obr/min pozwala na również na polerowanie urządzeniem. Odpowiednio umieszczona turbina ssąca zapewnia cichą pracę.


Dane techniczne BR 40/10 C Adv
Wydajność 400 m²/h
Zasilanie 230 V/50 Hz
Szerokość robocza 400 mm
Moc znamionowa 1,900 W
Zbiornik wody czystej / brudnej 10/10 l
Prędkość obrotowa szczotki 1100 obr/min
Nacisk szczotki 100-200 g/cm²
Ciężar 30 kg
Wymiary (dł x szer x wys) 520x470x380 mm


www.karcher.pl


Aneta Głodowska