Nowy notebook Lenovo Y550

©

Udostępnij:

Elegancki notebook Lenovo IdeaPad Y550 (59-026131) z procesorem Intel Pentium DC T4300 (2,2 GHz) trafił do oferty Komputronik.

Model powstał z myślą o domowym centrum multimedialnej rozrywki. Z tego względu został wyposażony w kartę graficzną nVidia GeForce GT240M z pamięcią wideo o pojemności 1GB. Dzięki temu użytkownik będzie mógł cieszyć się szybkim przetwarzaniem skomplikowanych animacji 3D. Atutem nowego notebooka Lenovo IdeaPad Y550 jest także pamięć operacyjna DDR3 o pojemości 4 GB oraz 500-gigabajtowy dysk twardy z systemem operacyjnym Windows 7 Home Premium.Lenovo IdeaPad Y550 korzysta z panoramicznego 15,6-calowego ekranu o rozdzielczości HD. Zapewnia bezprzewodową komunikację za pośrednictwem technologii Bluetooth oraz WiFi 802.11 b/g/n. Użytkownik może korzystać z wyjścia HDMI, trzech portów USB, czytnika kart pamięci i napędu optycznego DVD+/-RW. Producent zadbał także o funkcje, które decydują o bezpieczeństwie użytkowania. System OneKey Rescue pozwala odzyskać system po awarii lub ataku wirusa za pomocą jednego przycisku. To szybka, łatwa i niezawodna metoda ochrony danych. Z kolei oprogramowanie VeriFace 3.5 z funkcją LiveCheck sprawia, że hasłem dostępu staje się twarz użytkownika.

System Lenovo Desktop Navigator zapewnia łatwe przełączanie między skrótami, plikami i innymi często używanymi programami za pomocą dotykowego suwaka. Lenovo OneKey Theater optymalizuje jakość obrazu i dźwięku, przełączając się z trybu normalnego do trybu filmowego za dotknięciem przycisku. Dzięki technologii Dolby Home Theater nowy model Lenovo Y550 emituje dźwięk bardzo dobrej jakości.

Nowy notebook Lenovo IdeaPad Y550 (59-26131) traktowany jest jako Produkt Premium w konkursie "Uwaga Auto!". Kupno tego modelu daje użytkownikowi szansę na wygranie nagrody głównej - sportowego samochodu Alfa Romeo MiTo. 

Udostępnij:

Drukuj
Aneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również