Nowy prezes Universal Robots

Preview
Universal Robots
Reklama
Reklama

1 marca br. nastąpi zmiana na stanowisku prezesa zarządu Universal Robots. Za sterami firmy stanie wówczas Kim Povlsen i zastąpi pełniącego obowiązki prezesa Grega Smitha, który jednocześnie jest prezesem zarządu Grupy Automatyki Przemysłowej firmy Teradyne, do której należy Universal Robots.

Kim Povlsen piastował wcześniej stanowiska zarządcze w obszarze biznesu i technologii w Schneider Electric, firmie zajmującej się zarządzaniem energią i automatyką. Ostatnio był jej wiceprezesem do spraw strategii i technologii, odpowiedzialnym za tworzenie i realizację strategii technologicznej tej wielomiliardowej organizacji. Povlsen mieszka w Aarhus w Danii, jest absolwentem Wydziału Informatyki i Projektowania Rozwiązań Zagnieżdżonych na Uniwersytecie Południowej Danii.

Reklama

Źródło: Universal Robots

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama