Nowy rekord na targach Productronica

Productronica 2017 © Productronica

Udostępnij:

W dniach 14-17 listopada w Monachium odbyła się kolejna, 25. już edycja targów Productronica. 1200 wystawców z 42 krajów miało okazję do zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań z zakresu produkcji w branży elektronicznej.

Głównymi tematami tegorocznej edycji targów były internet rzeczy, big data oraz miniaturyzacja. Wśród wydarzeń towarzyszących warto wspomnieć o specjalnym show "Smart Data - Future Manufacturing", podczas którego prezentowane były różne symulacje procesów produkcyjnych.Na targach pojawiło się w sumie ponad 44 tys. osób z 85 krajów. To o prawie 20% więcej niż przed rokiem. Jak zwykle, najwięcej odwiedzających było z Niemiec, a poza tym również z Włoch, Austrii, Szwajcarii, Francji, Rosji, Czech i Wielkiej Brytanii. Z kolei największy przyrost liczby gości zaobserwowano z takich krajów jak Tajwan, Stany Zjednoczone, a także Francja i Holandia.Źródło: Messe München

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również