Nowy skaner MICRON3D color10Mpix

Smarttech, skaner 3D © Smarttech

Udostępnij:

Podczas tegorocznych Dni Druku firma Smarttech zaprezentowała premierowo swoje najnowsze rozwiązanie - MICRON3D color10Mpix. Urządzenie pozwala na zebranie pełnej geometrii obiektu, a ponadto pozyskuje informacje o kolorze każdego punktu pomiarowego.

Po azjatyckiej premierze na targach TCT Asia w Shanghai czas na oficjalne zaprezentowanie nowego flagowego skanera 3D na rodzimym polskim rynku.


MICRON3D color 10Mpix gwarantuje użytkownikowi pozyskanie precyzyjnych informacji o geometrii i kolorze dowolnego obiektu z dokładnością 0,015 mm. Wynikiem pomiaru jest kolorowa chmura o rozdzielczości 400 punktów/mm2 przenosząca w informację X,Y,Z oraz kolorystyczną RGB. Ponadto najnowsza metoda pomiarowa pozwala na skanowanie obiektów ciemnych i błyszczących z metrologiczną dokładnością optycznej współrzędnościowej maszyny pomiarowej. Dzięki certyfikowanej dokładności jest to świetne rozwiązanie zarówno do kontroli jakości oraz inżynierii odwrotnej, jak i wizualizacji.

W Azji skaner został bardzo dobrze przyjęty. Jakość pomiarów zrobiła duże wrażenie na odwiedzających targi i lokalnej prasie.


TOP w kategorii


#Produkty

skaner 3D SmarttechŹródło: Targi Kielce

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również