Nowy skaner Zebra Technologies

zebra © Fot. Zebra Technologies

Udostępnij:

Firma wprowadziła do sprzedaży skaner DS7708 z pionowym imagerem 2D. To kompaktowe urządzenie sprawdza się w różnych zastosowaniach, m.in. w handlu żywnością, handlu specjalistycznym (markety remontowo-budowlane, sklepy z narzędziami, sklepy z artykułami zoologicznymi) oraz w aptekach, gdzie może zwiększyć wydajność i usprawnić obsługę klientów przy kasach.

 DS7708 może odczytywać praktycznie wszystkie kody kreskowe (1D i 2D, wyświetlane na urządzeniach mobilnych albo wydrukowane na etykietach), nawet jeśli są uszkodzone, źle wydrukowane lub brudne. Potrafi automatycznie dezaktywować tagi elektronicznej ochrony artykułów (EAS), które zapobiegają kradzieży oraz umożliwia kasjerom łatwe zrobienie zdjęcia czeku lub identyfikatora w celu spełnienia wymagań sklepu albo regulacji branżowych.- Sklepy potrzebują skanerów łatwych w użyciu i dokładnie odczytujących uszkodzone lub źle wydrukowane kody kreskowe. Korzystny cenowo model DS7708 oferuje szereg inteligentnych technologii, które pomagają szybko wdrożyć rozwiązanie, a zarazem skracają kolejki przy kasach i zwiększają jakość obsługi klienta - powiedział Bob Sanders, wiceprezes ds. rozwiązań do odczytywania danych oraz usług inżynierskich w Zebra Technologies.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również