Nowy środek myjący do podłóg wzbogaconych warstwą poliuretanową

Buzil, środek myjący do podłóg © Buzil

Udostępnij:

Buzil uzupełnia swoją ofertę środków do mycia i pielęgnacji podłóg Corridor o nowy środek myjący Corridor PUR Clean S 766. Ten środek myjący do podłóg nadaje się w szczególności do codziennego mycia elastycznych podłóg wzbogaconych warstwą poliuretanową z linoleum i PCW, posadzek winylowych oraz designerskich łączonych na „click” i klejonych jak również lakierowanych parkietów. 

S 766 charakteryzuje się intensywnym działaniem myjącym przy jednocześnie dużej tolerancji materiału na warstwę zabezpieczającą z poliuretanu. Pozwala to uniknąć ługowania powierzchni oraz wytwarzania się poszarzałych porów. Duża dyspersyjność zapewnia doskonałe wiązanie brudu podczas stosowania. Nakładki do mopa brudzą się znacznie wolniej i dzięki temu mogą być dłużej stosowane. Corridor PUR Clean nadaje się idealnie także jako środek do mycia intensywnego po zakończeniu budowy. Mycie bezsmugowe w ramach tylko jednego kroku gwarantuje dużą wydajność powierzchniową i pozwala zmniejszyć koszty.Środek Corridor PUR Clean S 766 będzie dostępny w pojemnikach jedno oraz dziesięciolitrowych i został zaprezentowany po raz pierwszy na targach CMS w Berlinie.Źródło: Buzil

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również