Nowy uszczelniony siłownik elektroniczny

Southco, siłownik elektroniczny © Southco

Udostępnij:

Firma Southco dodała do swojej oferty siłowników elektronicznych nową wersję uszczelnioną, ułatwiającą przejście z systemów otwierania mechanicznego do elektronicznego. Siłownik AC-EM 10, mogący pracować z większym obciążeniem mechanicznym, ułatwia realizację elektronicznych systemów odblokowywania zamków obrotowych Southco R4-10 Rotary i innych mechanizmów zatrzaskowych.

Uniwersalny siłownik elektroniczny AC-EM 10 firmy Southco zapewnia dużą sprawność, dzięki czemu może pracować z większym obciążeniem przy minimalnym poborze prądu. Po podłączeniu do elektronicznego systemu kontroli dostępu, AC-EM 10 może być używany do zdalnego uruchamiania zatrzasku mechanicznego w celu otwarcia lub odblokowania drzwi lub panelu. Dzięki niskoprofilowej konstrukcji i dużej sprawności silnika przekładniowego, AC-EM 10 nadaje się idealnie do zastosowań, w których mała dostępna przestrzeń stanowi wyzwanie dla projektanta. Siłownik został przetestowany pod kątem zgodności ze stopniem ochrony IP55 zapewniającym odporność na wodę i kurz. Może być łatwo zmodernizowany przy użyciu standardowego połączenia kablowego o funkcję awaryjnego, ręcznego otwarcia zamka.Według Steve'a Spatiga, dyrektora generalnego działu Electronic Access Solutions firmy Southco, siłownik elektroniczny AC-EM 10 stanowi wydajne i ekonomiczne rozwiązanie do elektronicznego otwierania zamków obrotowych. Siłownik jest łatwy w instalacji i wymaga minimalnej mocy, aby sprostać typowym obciążeniom w zamku zatrzaskowym.Źródło: Southco

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również