Nóż z jednostopniowym mechanizmem sprężynowym

Preview
Jusky
Reklama
Reklama

Nowy w ofercie firmy Jusky nóż bezpieczny z jednostopniowym mechanizmem sprężynowym posiada ostrze ceramiczne o długości 76 mm. Ostrze posiada szlif "finger friendly", co oznacza, że nóż jest bezpieczny dla palców podczas użytkowania. Przeznaczony jest do cięcia grubych materiałów jak: pianka, gruba tektura falista czy izolacja.

Wytrzymała rękojeść noża sprawia, że nadaje się on do prac na hali produkcyjnej czy w warsztacie. Jest przystosowany zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych. Zapewnia szybką wymianę ostrza lub zamianę na drugą stronę. W zestawie znajduje się jedno ostrze ceramiczne Slice nr 10538 z zaokrąglonymi końcówkami dla dodatkowego bezpieczeństwa.

Reklama

Źródło: Jusky

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama