Nóż z jednostopniowym mechanizmem sprężynowym

Jusky, nóż bezpieczny © Jusky

Udostępnij:

Nowy w ofercie firmy Jusky nóż bezpieczny z jednostopniowym mechanizmem sprężynowym posiada ostrze ceramiczne o długości 76 mm. Ostrze posiada szlif "finger friendly", co oznacza, że nóż jest bezpieczny dla palców podczas użytkowania. Przeznaczony jest do cięcia grubych materiałów jak: pianka, gruba tektura falista czy izolacja.

Wytrzymała rękojeść noża sprawia, że nadaje się on do prac na hali produkcyjnej czy w warsztacie. Jest przystosowany zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych. Zapewnia szybką wymianę ostrza lub zamianę na drugą stronę. W zestawie znajduje się jedno ostrze ceramiczne Slice nr 10538 z zaokrąglonymi końcówkami dla dodatkowego bezpieczeństwa.Źródło: Jusky

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również