NX Trial in Cloud - przetestuj NX on-line

Preview
CAMdivision
Reklama
Reklama

Firma CAMdivision, jako największy dostawca oprogramowania NX CAx w Polsce i wiodący w Europie, wprowadza nowe pakiety rozwiązań Industry 4.0 do oferty CAx/PLM.

Tym razem firma oferuje możliwość bezpłatnych testów oprogramowania NX on-line czyli „w chmurze”. Użytkownik nie musi instalować programu na firmowym sprzęcie. Wystarczy dostęp do Internetu. Osoba testująca otrzymuje czasowy dostęp do wersji testowej NX on-line (w chmurze) oraz materiałów szkoleniowych i testuje wybrany pakiet NX CAx, również na własnych modelach.

Reklama

W przygotowaniu są również pre-konfiguracje środowisk Solid Edge, Fibersim i Tecnomatix, więc wystarczy tylko uzgodnić dostępność określonych konfiguracji do testów.

W ramach pakietu NX Trial in Cloud zapewniane są:

Reklama

• bezpłatny dostęp do NX on-line
• polskie materiały szkoleniowe
• polskie filmy szkoleniowe
• wstępne szkolenie
• pomoc i konsultacje w trakcie testów


Źródło: CAMdivision

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama