Obiektowa drukarka oznaczników THERMOMARK CARD

© Phoenix Contact

Udostępnij:

Drukarka oznaczników THERMOMARK CARD firmy Phoenix Contact dzięki swoim funkcjom idealnie nadaje się do drukowania oznaczników na złączki, przewody, kable lub aparaty nie tylko na warsztacie czy w biurze, ale również na obiekcie podczas budowy lub serwisu rozdzielnicy.

Dobrym przykładem przenośnej drukarki jest właśnie THERMOMARK CARD szczególnie doposażonej w walizkę transportowa odporną na uderzenia, która drukuje oznaczniki na kartach z tworzywa sztucznego. Do drukowania oprócz drukarki potrzebny jest jedynie laptop który możemy zaoferować w zestawie z drukarką i zasilanie, które najczęściej jest w pobliżu rozdzielnicy.Opis karty oznaczników zajmuje jedynie 8 sekund. Zaletami używania drukarek z serii THERMOMARK jest ich niewielka konstrukcja, wyraźny i trwały wydruk oraz uniwersalne zastosowanie zarówno do oznaczników na złączki, przewody, kable, aparaty, tabliczki znamionowe lub znaki informacyjne i ostrzegawcze jak i używanie ich w biurze, warsztacie lub na budowie bezpośrednio na obiekcie.

Wydruk polega na wprowadzeniu za pomocą programu CLIP PROJECT informacji które chcemy opisać ręcznie lub za pomocą importu danych np. z excela lub programów projektowych typu EPLAN, naciśnięciu przycisku drukuj i po niespełna kilku sekundach oznaczniki są gotowe do instalowania ich na złączkach lub przewodach.

www.phoenixcontact.pl

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również