Obrabiarki Haas CNC z promocyjną ceną

obrabiarka Haas CNC ST-30Y © Abplanalp

Udostępnij:

Firma Abplanalp przy okazji Targów STOM w Kielcach przygotowała okazyjną ofertę na obrabiarki Haas CNC. Cena tej obrabiarki do końca targów jest niższa o 10 procent.

Na stoisku prezentowane są na żywo obróbki na dwóch obrabiarkach Haas CNC – tokarce ciężkiej ST-30Y z napędzanymi narzędziami oraz szybkim czteroosiowym centrum pionowym VF-3SS ze stołem obrotowym Haas HRT-210.Jak przekonują przedstawiciele firmy, obrabiarki Haas CNC zostały stworzone do działania. Firma Haas oferuje szeroką gamę obrabiarek, zarówno mniejszych "entry level" jak i tych większych przeznaczonych do przemysłu i ciężkiej obróbki. Wśród nich znajdują się tokarki, centra poziome i pionowe, obrabiarki pięcioosiowe, jak i stoły uchylno-obrotowe. Pozwala to zaproponować każdemu przedsiębiorcy związanemu z obróbką skrawaniem odpowiednie dla niego rozwiązanie.

Firma Haas zwraca uwagę na jakość na każdym etapie produkcji - od surowców aż po gotową maszynę - dzięki czemu stworzone przez nią produkty są mocne, niezawodne i trwałe.Przed opuszczeniem fabryki każda z obrabiarek Haas poddawana jest ponad 300 testom kontroli jakości, obejmującym także godziny faktycznej pracy urządzenia.

Źródło: Abplanalp

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również